Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 343 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Katarína Kútniková maklér
Katarína Kútniková
kutnikova@promreal.sk
0905629606

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ponúkame na predaj investičnú ponuku v podobe 8 svetelných billboardov

Typ
Predaj
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Gagarinova ulica
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
114 m2
Celková plocha
114 m2
Pridané
08.04.2021
Aktualizované
20.04.2021
Katarína Kútniková Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Dávame do pozornosti veľmi dobrú investičnú ponuku ... predaj 8 reklamných svetelných nosičov na frekventovanom cestnom ťahu na Gagarinovej ulici v Bratislave.
Reklamné tabule – billboardy sú vo veľkosti 6x3metre – tri kusy, 4x2metre – tri kusy, 6x1,4metra – 2 kusy. Majú právoplatné stavebné povolenie na dobu neurčitú a predávajú sa vrátane pozemku o výmere 114 m2, na ktorom sú všetky inžinierske siete. Pozemok je vhodný využiť aj na iný podnikateľský zámer.

V prípade kúpy, to preberáte už teraz s aktuálnymi zmluvne dohodnutými partnermi, ktoré si tieto reklamné plochy prenajímajú. Takže návratnosť Vašej investície máte už teraz zabezpečenú.
Bližšie informácie Vám rada poskytnem telefonicky na tel.čísle: +421905629606, alebo priamo osobne na mieste počas obhliadky.
Cena vrátane celého právneho servisu je 120 000,- Eur.