Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 457 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Katarína  Gotsch maklér
Katarína Gotsch
katarina.gotsch@axisreal.sk
0950 539 030

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: 2-izbový byt, PÔVODNÝ STAV, BA II. Vrakuňa, Bebravská ul.

Typ
Predaj
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Bebravská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Celková plocha
52 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
04.02.2021
Aktualizované
14.04.2021
Katarína Gotsch Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0950 539 030

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 2-izbový byt na ulici Bebravská v tichej lokalite Bratislava II. mestská časť Vrakuňa. Byt s celkovou plochou 52,5 m2 (byt 51 m2, pivnica 1,5 m2) je veľmi dobre orientovaný na juhozápad s výhľadom do korún stromov a nachádza sa na 3. poschodí 7-poschodového bytového domu. Izby sú SAMOSTATNÉ NEPRIECHODNÉ, samostatná kúpeľňa a WC. Byt je bez balkóna, ale na medziposchodí je uzatvorená lodžia k užívaniu. Bytový dom je ZATEPLENÝ a má zrekonštruovaný výťah.

STAV BYTU:
V byte sú vymenené okná za plastové značky REHAU, vymenené sú aj stupačky, inak je byt v pôvodnom stave. Na podlahách je linoleum, jadro panelové. V byte je prípojka plynu a internetu UPC. Po menšej zmene dispozície je možné získať väčší priestor v kúpeľni a v kuchyni na úkor priechodnej chodby (vizualizáciu nájdete medzi fotografiami). Tento byt je ideálnou príležitosťou pre zariadenie si bývania podľa svojich predstáv. Veľkou výhodou je fakt, že BYT JE KÚPOU IHNEĎ VOĽNÝ! (žiadne ťarchy ani hypotekárny úver).

LOKALITA:
Okolie bytového domu je pokojné s dostatkom zelene a v blízkosti domu sa nachádza úplne nové multifunkčné detské ihrisko. Ponúka tiež kompletné občianske vybavenie: škola, škôlka, nákupné centrum HRON, TESCO, Zdravotné stredisko, lekáreň, kaviarne a reštaurácie. Táto lokalita zároveň ponúka dobrú dostupnosť aj mestskou hromadnou dopravou: zastávky autobusov Dudvážska 65, 67, 75, 78, 79, N70 a trolejbusov 201, 202, N72.

/ 2 - IZBOVÝ BYT / PÔVODNÝ STAV / VÝŤAH / BRATISLAVA II. VRAKUŇA / BEBRAVSKÁ ULICA / 51 m2 /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.