Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 668 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj  Herceg maklér
Juraj Herceg
jherceg@apartim.sk
0903408815

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Apartim s.r.o predá zrekonštruovanú 2 garsonku na Stavbárskej ul.

Typ
Predaj
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Stavbárska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Celková plocha
40 m2
Počet izieb
2
Pridané
02.09.2019
Aktualizované
23.10.2019
Juraj Herceg Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Apartim s.r.o predá peknú, zrekonštruovanú 2 garsonku na Stavbárskej ulici vo Vrakuni v slušnom vchode, OV, 40 m2, na 3/10 poschodí bez balkóna.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v rámci ktorej boli menené nové plastové okná, nové rozvody elektriny a vody, nové podlahy ( v chodbe a kuchyni dlažba, v izbách plávajúce podlahy), nová kuchynská linka, nová kúpelňa a WC , menšie dispozičné zmeny.

Byt pozostáva z kuchyne spojenej s obývačkou, samostatnej spálne a kúpelne so sprchovým kútom, umývadlom a WC.

Bytový dom prechádza kompletnou rekonštrukciou.

V blízkosti je výborná občianska vybavenosť, potraviny, zdravotné stredisko, Billa, Lidl, škola, škôlka. Byt je situovaný v blízkosti Malého Dunaja, iba 2 min. od hrádze a Vrakunského lesíka.

Kontakt:
Juraj Herceg
0903 408 815


apartim@apartim.sk
www.apartim.sk