Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 559 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš  Herceg maklér
Tomáš Herceg
apartim@apartim.sk
0911 337 339

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Apartim sro - pekný 2izb byt s parkovacím miestom v novostavbe

Typ
Predaj
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Šípová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
37 m2
Celková plocha
37 m2
Počet izieb
2
Pridané
13.05.2022
Aktualizované
23.05.2022
Cena 154 990,00 €
Tomáš Herceg Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0911 337 339

Popis nehnutelnosti

Apartim sro predá pekný 2 izbový byt v 9 ročnej novostavbe vo Vrakuni, na Šípovej ul., s vlastným parkovacím miestom v uzavretom parkovisku pod bytovým domom.

Byt je otočený do tichého dvora, kde sa nachádzajú iba rodinné domy. Plocha bytu je 37 m2, nachádza sa na 1 nadzemnom podlaží zo 4 poschodového bytového domu z roku 2013.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kúpeľne spojenej s WC, obývačky, z kuchynského kútu a spálne.
V kúpeľni je sprchový kút, WC so závesnou misou (geberit), prívod na práčku. Kuchynská linka je rohová. V chodbe je na podlahe dlažba a v kuchyni a ostatných izbách je moderná plávajúca podlaha, rovnaká v celom byte. V spálni je veľký rolldor.

Byt je kúpou ihneď voľný.

V okolí je výborná občianska vybavenosť, potraviny, poliklinika, pošta, lekáreň, kaviarne, reštaurácie, fitnes a ďalšie iné služby. Taktiež je tam dobré dopravné spojenie do mesta ako aj na diaľnicu.

Možnosť financovania cez HÚ, ktorý vám v prípade záujmu bezplatne vybaví náš hypoporadca s garanciou vrátenia rezervačného poplatku pri neschválení úveru.

Kontakt: Ingrid Hercegová 0903 510 353
www.apartim.sk
apartim@apartim.sk