Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.  Miriam Horňáková maklér
Mgr. Miriam Horňáková
miriam.hornakova@lexxus.sk
+421 907 642 522

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS- PREDAJ nadčasový rodinný dom so slnečnou záhradou Bratislava

Typ
Predaj
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Levanduľová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
313 m2
Celková plocha
313 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Pridané
08.07.2022
Aktualizované
04.08.2022
Cena 0,00 €
Mgr. Miriam Horňáková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 907 642 522

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS, a.s. predáva trojpodlažný luxusný päťizbový rodinný dom v Bratislave na Levanduľovej ulici. Rodinný dom s predajnou úžitkovou 313,72m2 a pozemkom s výmerou 375m2 ponúka nádhernú záhradu so saunou a jacuzzi, fontánou, súkromie pre každého, kto preferuje pokojné bývanie blízko centra mesta.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE
Samostatne stojaci trojpodlažný rodinný dom s garážou.
Prvé podzemné podlažie (115,61m2) zahŕňa dvojgaráž, technické zázemie pre kotolňu so strojovňou, komunikačné schodisko na prízemie, samostatná izba s kúpeľňou a toaletou.

Prvé nadzemné podlažie (90,04m2) predstavuje spoločenskú zónu domu a slúži k najrôznejším aktivitám rodiny. Patrí sem luxusne zariadená obývacia izba, kuchyňa s komorou, jedálenská časť, samostatné WC s umývadlom a plynulé bezbariérové prístupy na prednú a zadnú terasu Elegantné schodisko vytvára komunikačnú zónu a spája prvé s druhým nadzemným podlažím.
Druhé nadzemné poschodie (108,07m2) predstavuje súkromnú zónu s troma spálňami, priestrannou kúpeľňou (vaňa, sprchový kút, séria umývadiel na pulte a samostatné WC.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE
Všetky veľkoplošné okná, balkónové a terasové dvere sú hliníkové, vyrobené na mieru, sú odolné voči vlámaniu a majú vynikajúcu tepelnú a zvukovú izoláciu. Hliníkové vonkajšie rolety na oknách výborne zatieňujú interiér a vytvárajú príjemnú teplotu .
Vykurovanie je zabezpečené centrálne tepelným čerpadlom voda – voda.
K rodinnému domu prislúcha kamerový systém s alarmom.
Odkanalizovanie je zabezpečené do žumpy.

LOKALITA
Príjemná a kľudná lokalita s dobrou občianskou vybavenosť, s rýchlou dostupnosťou do centra mesta a super napojením na diaľničný obchvat D1 a D4 a rýchlostnej cesty R7.
TOPPONUKA