Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 968 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľuboš  Michalík maklér
Ľuboš Michalík
lubos.michalik@domypreludi.sk
903374550

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BA/VRAKUŇA - 5i rodinný dom s bazénom a garážou

Typ
Predaj
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Tymiánová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
226 m2
Celková plocha
226 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
5
Pridané
27.05.2022
Aktualizované
08.06.2022
Cena 510 000,00 €
Ľuboš Michalík Domy pre ľudí s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 5i jednopodlažný tehlový rodinný kolaudovaný v roku 2012. Rodinný dom s garážou je situovaný na pozemku o celkovej výmere 600m2 v súkromnej uličke na Tymianovej ulici vo Vrakuni, ktorá sa nachádza v blízkosti mestskej časti Ružinov.

ŠTANDARD, VYBAVENIE:
Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2012. Má podlahové vykurovanie, zdrojom je tepelné čerpadlo, vďaka ktorému má dom nízke prevádzkové náklady. Pre tepelnú pohodu je k dispozícii aj 2x krb. Dom je klimatizovaný. Podlahy v izbách sú drevené, v kúpeľni dlažba. Súčasťou je aj zimná "záhrada" a exterierový bazén s prekrytím. Dom sa predáva nezariadený. V dome zostáva kuchynska linka so zabudovanými spotrebičmi, šatník, vstavané skrine. Dom je v súčasnosti riešený ako 5 izbový, nakoľko je šatník samostatná miestnosť s oknom, je možné z neho urobiť ďalšiu izbu a dosiahnuť 6 izbový rodinný dom.
Dom je pripojený na IS: voda, elektrina, žumpa.

DISPOZÍCIA, VÝMERA:
Dispozične sa jedná o 5 izbový rodinný dom so samostatným šatníkom, technickou miestnosťou, zimnou terasou, galériou, pivnicou, uložným priestorom na povale + 2 kúpeľňa
Celková výmera rodinného domu je 256m2 a pozostáva:
- Zastavaná plocha rodinného domu je 176m2
- Galéria o výmere 20m2 ktorá po menšej úprave vie slúžiť ako kancelária, sklad a pod
- Úložný priestor na povale o výmere 30m2
- Pivnica o výmere 30m2

LOKALITA:
Rodinný dom sa nachádza v súkromnej uličke na Tymianovej ul. v novej zástavbe rodinných domov - poskytuje súkromie a je vo výbornej dostupnosti do centra mesta. Prístup k rodinnému domu je po súkromnej ceste v spoluvlastníctve majiteľov rodinných domov na Tymianovej ul vo Vrakuni. Z lokality je výborné dopravné napojenie na D1 ako aj dobrá dostupnosť do centra mesta

PARKOVANIE:
Parkovanie je zabezpečené pred rodinným domom 2x vyhradené parkovacie miesto vo vlastníctve. V cene je takisto samostatna garáž v sume aj s pozemkom.

NAŠE SLUŽBY
Naša spoločnosť Domy pre ľudí ponúka kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti. A to kvalitné právne služby - naše zmluvy sú autorizované a poistené pre prípad spôsobenej škody u advokáta. V prípade záujmu o financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypo Vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich špecialistov. Ak sa rozhodnete financovať hypotéku prostredníctvom nás, uhradíme za Vás znalecký posudok, návrh na vklad záložného práva a návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. Zabezpečujeme a sprocesujeme kompletný realitný servis - sme s Vami od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti. [pdf]