Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 975 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Vladimír Valentovič
balumbini@gmail.com
0948 283 434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj stav. pozemok 3400m2, všetky IS, Rybničná/ Na Pántoch, BA III., Vajnory

  • Pozemky, Predaj, Bratislava III, Vajnory | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Bratislava III, Vajnory | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Bratislava III, Vajnory | pic. 1
Typ
Predaj
Mesto
Vajnory
Ulica
Rybničná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
3400 m2
Pridané
07.04.2021
Aktualizované
07.04.2021
Cena 130,00 €/m2
Mgr. Vladimír Valentovič KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 283 434

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 3400m2, všetky IS, Rybničná/ Na Pántoch, BA III., Vajnory. Pozemok o šírke 31,24m a dĺžke 111m sa nachádza v katastrálnom území Vajnory na hranici s mestskou časťou Rača s dobrou dostupnosťou k hlavným cestným ťahom /smer Pezinok, D1/, v blízkosti zastávky MHD. Všetky IS /elektrina, plyn, mestská voda a kanalizácia/ sú pripojené na pozemku. Na pozemku stojí kolaudovaná budova so súpisným číslom.

Územno plánovacia informácia číslo funkcie 201: Podiel funkcie bývania max. 30% z celkových nadzemných podlažných plôch zástavby. Minimálne 3 podlažná zástavba. Prevládajúca funkcia: administratíva, zariadenia - ubytovacie, kultúry a zábavy, cirkví, verejného stravovania, obchodu a služieb, zdravotnej a sociálnej starostlivosti, školstva, vedy a výskumu. Integrované zariadenia obč. vybavenosti, areály voľného času a multifunkčné zariadenia. Prípustné zariadenia: športu, vedecko-technické/ technologické parky, drobných prevádzok výroby a služieb, zariadenia na separovaný zber komunálnych odpadov aj s obsahom škodlivín z domácností. Cena: 130.-€/ m2. Kontakt: Mgr. Valentovič 0948/283434 nostridyven@gmail.com