Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Izabela Vrablecová
izabela.vrablecova@butterfly-reality.sk
+421 944 139 797

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

P R E N Á J O M - Garsónka vo Vajnoroch pri OC Vajnoria

Typ
Prenájom
Mesto
Vajnory
Ulica
Pri starom letisku 2
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
36 m2
Celková plocha
36 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
22.11.2021
Aktualizované
23.11.2021
Cena 360,00 €/mes.
Ing. Izabela Vrablecová Butterfly-reality s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 944 139 797

Popis nehnutelnosti

Butterfly-reality ponúka v zastúpení majiteľa na prenájom garsónku v mestskej časti Vajnory na ulici Pri starom letisku 2 blízko OC Vajnoria. Garsónka je na prenájom zariadená, stačí sa len nasťahovať.BYT:

36 m2

prízemie

dispozičné riešenie: vstupná chodba, izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s toaletou

kompletne zariadená : chladnička, pračka, sporák, mikrovlnná rúra, varná kanvica, rozkladací gauč, vstupné bezpečnostné dvere, veľa úložného priestoru v rolldoor vstavaných skriniach na mieru

parkovanie vo dvore domu a tiež pred domomCENA: 360 € + 60 € energieV pešej dostupnosti sa nachádza zástavka autobusu (priamo pred domom), vlaková stanica Vajnory, OC Vajnoria, Zlaté piesky a Vajnorské jazerá. Ľahký a rýchly prístup na diaľnicu D1 a D4.Zaujala Vás naša ponuka a máte doplňujúce otázky? Neváhajte nás kontaktovať.Ing. Izabela Vrablecová

+421 944 13 97 97

izabela.vrablecova@butterfly-reality.sk

www.butterfly-reality.sk

© COPYRIGHT Butterfly-reality, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Butterfly-reality, s.r.o.