Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 995 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Filip Vráblik
filip.vrablik@deltaproperty.sk
+421 917 300 888

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA Kancelárske priestory v centre mesta Bratislava, 82m2

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Grösslingova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
82 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
28.08.2020
Aktualizované
14.09.2020
Cena 926,00 €/mes.
Filip Vráblik Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 917 300 888

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory priamo v centre mesta Bratislava v historickej administratívnej budove na ulici Grösslingová-Staré Mesto.

KANCELÁRIE: K dispozícii je na prenájom administratívny priestor s troma samostatnými kanceláriami. Výmera kancelárii je 82m2. Kancelárie sa nachádzajú na 4/4 poschodí s výťahom. Sú orientované do dvora aj do ulice. Vstup do budovy je 24 hodín denne.

ZARIADENIE: Administratívny priestor sa prenajíma nezariadený. V priestore sa nachádza štrukturovaná kabeláž, plávajúca podlaha, dámske a pánske WC, kuchynka, rolety na oknách.

CENA: 8,-Eur/m2/mes + DPH - Zalohy na sluzby na mesiac: 3,30Eur/m2/mesiac. Možnosť prenajatia parkovacieho státia priamo vo dvore 120,-Eur/mesiac. 

DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie SR a riadi  sa jej Realitným kódexom. K cene bude pripočítaná provízia realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.