Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
290 888 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Pinka
jan.pinka@artegos.eu
0948462110

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Úplne nový 3 izbový byt + garáž v cene

  • Byty, Prenájom, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 1
  • Byty, Prenájom, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 0
  • Byty, Prenájom, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 1
Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Cintorínska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
74 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
06.06.2019
Aktualizované
17.06.2019
Cena 1 000,00 €/mes.
Ján Pinka Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt  s úžitkovou plochou 74 m2 + 11 m2 balkón na Cintorínskej ulici v Starom meste.

Byt je orientovaný na nuh a severo – západ. Je úplne nový, ešte nikým neobývaný, dokončený do stavu holobyt v decembri 2018.

Poskytuje 2 nepriechodné izby so samostatnými dverami, priestrannú kúpeľňu s práčkou, samostatné WC. V izbách je jedna posteľ, v kuchyni stôl a 4 stoličky. Kuchyňa je zariadená (kompletná výbava + chladnička, mikrovlnaná rúra, umývačka riadu, sporák).

ostatné zariadenie: sedačka, kreslá, gauč, Tv + internet

Dozariadenie bytu bude realizované podľa dohody, požiadaviek a dĺžky prenájmu.

Byt k dispozícii ihneď


K bytu prislúcha 1x parkovacie miesto vyhradené parkovacie miesto v garáži. Čo sa týka bytového domu, ide o 6 podlažnú novostavbu vzdialenú pár minút chôdze od centra mesta, pri dome sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Cena prenájmu je 1000Eur + 200Eur energie

Bližšie info a kontakt: Ján Pinka, jan.pinka@artegos.eu, tel.: 0948 462 110

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu