Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 501 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 3-izbový Karadžičova ulica, Staré mesto, BA, EXPISREAL

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Karadžičova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
25.09.2020
Aktualizované
25.10.2020
Cena 700,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt na ulici Karadžiová v Starom meste. Má dve priestranné nepriechodné izby a jednu priechodnú obývaciu izbu spojenú s kuchyňou, ktorá je kompletne vybavená, taktiež sa v byte nachádza priestranná kúpeľňa s vaňou. Byt sa nachádza na 3. poschodí.Staré mesto ponúka kompletnú občiansku vybavenosť zahrňujúcu množstvo obchodov zameraných na každodenný život, tak aj mnoho so špecifickým sortimentom. Tiež ponúka množstvo sociálnych možností, či už večerné posedenie s priateľmi alebo prechádzka po centre mesta. Cena: 700 EUR vrátane energii

Radi Vám zodpovieme Vaše otázky na telefónnom čísle 0951 165 717