Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 448 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 3 izbový Moskovská, Staré mesto, BA, ESPISREAL

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Moskovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
67 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
28.09.2020
Aktualizované
28.10.2020
Cena 800,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v kompletnej rekonštrukcii na ulici Moskovská 6, Staré mesto BA. Byt má 3 priestranné nepriechodné izby, vstupnú chodbu, kuchyňu a útulnú kúpeľňu s wc a vaňou. Byt sa nachádza na 2. poschodí.Byt sa prenajíma kompletne zariadený spotrebičmi. V každej izbe sa nachádza stropný ventilátor. Zavedený Orange internet a možnosť pripojenia TV.Byt zahŕňa kompletnú občiansku vybavenosť v podobe obchodov, školy, škôlky, kaviarne, reštaurácie, vysoké školy či autobusovú stanicu. Taktiež ponúka množstvo sociálnych možností ako sú prechádzky mestom či Medickou záhradou, či večerné posedenie s priateľmi.Cena: 800,- + náklady na energie.Radi Vám zodpovieme Vaše otázky na telefónnom čísle 0951 165 717