Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 484 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Petra Hayek
petrahayek@expisreal.sk
0917 854 239

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM, 3 - IZBOVÝ DOG FRIENDLY BYT, VAZOVOVÁ ULICA, STARÉ MESTO, BRATISLAVA - EXPISREAL

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Vazovova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
89 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
23.09.2019
Aktualizované
14.10.2019
Cena 750,00 €/mes.
Bc. Petra Hayek Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0917 854 239

Popis nehnutelnosti

Prenajmeme priestranný, čiastočne zariadený 3 izbový byt s rozlohou 89m2 na Vazovovej ulici v časti Staré Mesto.Byt sa nachádza v úplnom centre mesta na 3/7 poschodí s výťahom. Byt pozostáva z obývacej izby, kuchyne, dvoch samostatných izbieb (jedna s balkónom), kúpeľne a samostatným WC. V byte je nová kuchynská linka so spotrebičmi (chladničkoa s mrazákom, sporák, televízia, práčka).V okolí bytového je plná občianská vybavenosť, lekáreň, poliklinika, park, MHD zástavka Blumetnál, obchody, OC Central, Terno, Billa.Internet a KTV je na dohovore s majiteľom bytu.Minimálna doba prenájmu je 12 mesiacov,vhodná pre študentov, pracujúcich ľudí alebo aj rodinu s deťmi. Zvieratko vítané.Výška nájmu na mesiac je 750 €/mesiac vrátane energií. - 2 osoby

                                             850 EUR - 3- 4 osoby 

Depozit sa platí vo výške jednomesačného nájmu, depozit možno rozdeliť na splátky.

BYT JE VOĽNÝ IHNEĎ.

Obhliadky a info na: 0917854239

Bc. Petra Hayek, Expisreal