Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 503 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom Štýlový zrekonštruovaný 3 izbový byt v centre mesta

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Podtatranského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
114 m2
Celková plocha
118 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
3
Pridané
04.10.2019
Aktualizované
10.10.2019
Cena 950,00 €/mes.
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

Na prenájom - štýlovo zrekonštruovaný príjemný 3 izbový byt v centre Starého mesta na Podtatranského ulici. Nachádza sa na druhom nadzemnom podlaží zatepleného bytového domu bez výťahu, podlahová plocha bytu je 118 m2 vrátane balkóna orientovaného do tichého vnútrobloku. Výbornú dispozíciu bytu tvorí vstupná hala s veľkým šatníkom "walk-in", samostatná toaleta s umývadlom, samostatná kuchyňa s komorou, 3 priestranné a priechodné izby s vysokými stropmi, kúpeľňa so sprchovým kútom a práčkou a menší balkón. V byte sú zreštaurované pôvodné drevené parkety a dvojkomorové drevené okná čo vytvára príjemnú atmosféru. Parkovanie je verejné na ulici.
Prenájom bytu je 950€/mesačne plus náklady spojené s užívaním bytu vo výške 350€/mesačne. Ponuka je voľná a k dispozícii ihneď. TOPPONUKA