Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 306 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marian Gergeľ maklér
Ing. Marian Gergeľ
marian.gergel@lexxus.sk
+421 917 633 001

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | luxusný 3i byt vo Vile Okanikova s terasou a výhľadmi, BA I

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Okánikova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
140 m2
Celková plocha
140 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
3
Pridané
27.02.2023
Aktualizované
04.10.2023
Cena 2 300,00 €
Ing. Marian Gergeľ LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 633 001

Popis nehnutelnosti

Prenájom jedinečného 3-izbový bytu vo funkcionalistickej Vile Okánikova. S citlivým prístupom pri rekonštrukcii do 21. storočia, na úpätí Horského parku a Kalvárie. Veľkorysý byt na 2.np/4.np, ma rozlohu 125m2 plus a veľmi príjemná terasa o výmere 15m2. S prístupom do záhradky s terasovitým dizajnom a s plochou 170m2.

Štýlový byt s vysokými stropmi je dokonale presvetlený replikami drevených okien s exteriérovými tieniacimi panelmi a zariadený vstavaným, dizajnovým nábytkom. S možnosťou do zariadenia podľa predstav klienta.

Denná časť je tvorená komfortným obývacím priestorom s jedálenskou časťou či salónikom plynule prepojená s kuchyňou s raňajkovým sedením, oddelenou posuvným dvernými panelmi na celú výšku priestoru. Obývacej izbe kraľuje príjemný výhľad a veľkolepá terasa.
Pocit unikátneho domova dotvárajú kvalitné drevené parkety, kúrenie s najmodernejším plynovým kotlom, premyslené moderné chladenie v dennej časti bytu a chladenie v izbách, interiérové drevené dvere až po strop.

Kúpeľne v modernom štýle s veľkorozmerným obkladom sú dimenzované ako hosťovská kúpeľňa pri vstupe a hlavná kúpeľňa s komfortným prístupom z hlavnej spálne. Izby sú orientované do tichej, vlastnej, záhrady alebo do slepej ulice s výhľadom. Samozrejmosťou je technická miestnosť/ šatník pri vstupe.

Bývanie vo skvoste svojej doby uzatvára replika pôvodných vchodových dverí. Avšak protipožiarne a bezpečnostné.

K bytu je možné do prenajať samostatnú garáž s dvomi plnohodnotnými parkovacími miestami, 100,-€/ks, s automatickou bránou vo Vile, s prechodom takmer suchou nohou.

Nadčasová architektúra, atraktívna poloha nad mestom, príjemné prostredie hradného kopca a monumentu Slavín v tichom prostredí zaslepenej komunikácie Vám zaručia nadštandardné bývanie v jednej z najprestížnejších časti centra mesta s výhľadom.
TOPPONUKA