Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
292 671 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Anna Capková maklér
RNDr. Anna Capková
anna@axisreal.sk
0948 700 109

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: 3-izb. MEZONET pri REDUTE, BA I. Staré Mesto, ul. Medená

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Medená
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
111 m2
Celková plocha
111 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
06.11.2013
Aktualizované
16.05.2019
Cena 850,00 €/mes.
RNDr. Anna Capková Axis Real
Kontaktovať makléra 0948 700 109

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom pekný tichý kompletne ZARIADENÝ 3-izbový MEZONET na ulici Medená v lokalite Bratislava I. Staré Mesto. Rozloha bytu je 111 m2, nachádza sa na dvoch podlažiach so vstupom na 3. podlaží bez výťahu.
Spodné podlažie: veľký obývací priestor s vysokým stropom, kuchynka, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatná toaleta.
Horné podlažie: spálňa, obývacia izba spojená s kompletne vybavenou kuchyňou, kúpeľňa s hydromasážnou rohovou vaňou a toaletou.
Byt je voľný ihneď a poskytuje VIACERO MOŽNOSTÍ VYUŽITIA (napr. spodné podlažie môže byť využité ako pracovňa, ateliér, návštevná miestnosť alebo na bývanie). Parkovanie je možné dohodnúť za poplatok v garáži Opera.

STAV BYTU:
Kompletne REKONŠTRUOVANÝ byt, ktorý má VLASTNÉ KÚRENIE, v podkroví je KLIMATIZÁCIA.
V byte boli menené rozvody elektriny a vody, bola rekonštruovaná strecha, vymenené okná, podlahy. Prenajíma sa kompletne ZARIADENÝ vrátane elektrospotrebičov a televízora.

PLATBY:
Nájom 850,- eur plus energie 150,- eur.
Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí platba za prvý mesiac nájmu vo výške 1000,- eur, depozit vo výške jednomesačného nájmu 850,- eur (depozit bude vrátený pri ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške polovice jednomesačného nájmu 425,- eur.

LOKALITA:
Lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou - banky, inštitúcie, školy, obchody, reštaurácie, kaviarne... Bytový dom sa nachádza PRIAMO V CENTRE STARÉHO MESTA vedľa Reduty.

/ PRENÁJOM / 3 - IZBOVÝ MEZONET / BRATISLAVA I. STARÉ MESTO / MEDENÁ ULICA / KLIMATIZÁCIA / VLASTNÉ KÚRENIE /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.