Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
278 027 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Pinka
jan.pinka@artegos.eu
0948462110

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Veľký 3 izbový byt v novostavbe v historickom centre

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Baštová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
86 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
11.01.2019
Aktualizované
11.01.2019
Ján Pinka Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Baštovej ulici.  

Dispozícia a technické špecifikácie:

Byt sa nachádza v pešej zóne pri Michalskej bráne. Má podlahovú plochu o výmere 80.3 m2 + terasa 5,8 m2. Nachádza sa na 3.poschodí 4. poschodového bytového domu s moderným preskleným výťahom. Byt je svetlý a slnečný. Byt je dokončený v nadštandardnom prevedení vrátane kompletného zariadenia a wifi pripojenia na internet. V byte je individuálne nastavenie kúrenia. Byt má obrovskú kúpeľňu s vaňou. WC je samostatne. Kuchyňa je vybavená rúrou, chladničkou, mikrovlnkou, keramickou varnou doskou a umývačkou riadu. Byt je zariadený úplne novým nábytkom. Bytový dom má hliníkové vchodové dvere, kamerový systém, videovrátnika, v byte boli použité kvalitné materiály ako veľkoplošné parkety, drevené eurookná, žalúzie.

Výhody:

Unikátna poloha v centre mesta - Jediná novostavba v absolútnom centre mesta - Moderne zariadený byt - Možnosť okamžitého prenájmu - Výťah - Videovrátnik - Vlastné kúrenie

Lokalita:

Aj napriek výnimočnej polohe v úplnom srdci Bratislavy, je dom na Baštovej ulici uchránený od hluku z okolitých reštaurácii , terás a nočných podnikov. V tejto najužšej uličke mesta Bratislavy sídlia a ponúkajú svoje služby najmä galérie, jazykové centrá a nadácie. Vďaka unikátnej polohe sú pre Vás ľahko dostupné najnavštevovanejšie historické pamiatky mesta ako je napríklad Michalská veža, Dóm sv. Martina, Primaciálny palác ako aj vychýrené reštaurácie Kogo, SaSaZu alebo Kobe Steak Grill Sushi a zábavné podniky Friends, LeClub či miesta na večerné romantické prechádzky . Bratislavský hrad je vzdialený 500 metrov.

 

Cena nehnuteľnosti je 320.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 322.000,-Eur celkom.

Bližšie info a kontakt: Ján Pinka, jan.pinka@artegos.eu, tel.: 0948 462 110

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real?

- Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

- Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.

- V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma

- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne, list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Ján Pinka, jan.pinka@artegos.eu, tel.: 0948 462 110

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu