Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ-Moderný dvojpodlažný 3i byt v Eurovei, Staré Mesto

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Pribinova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
128 m2
Celková plocha
128 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
3
Pridané
17.09.2019
Aktualizované
22.11.2021
Cena 825 000,00 €
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

Na predaj - moderný mezonetový 3 izbový byt v exkluzívnom projekte Eurovea na brehu rieky Dunaja s nádherným výhľadom. Podlahová plocha bytu má spolu 128 m2 na dvoch podlažiach, pričom na spodnom podlaží sa nachádza práčovňa, samostatná toaleta a kúpeľňa s vaňou, spálňa so vstavanou skriňou, priestranná obývacia izba s vysokými stropmi, plnohodnotnou kuchyňou vybavenou všetkými spotrebičmi a celopresklenou fasádou s južnou orientáciou. Horné podlažie tvorí otvorená galéria vhodná na pracovňu, vstavané skrine, kúpeľňa s vaňou a WC, šatník "walk-in" a otvorená dispozícia druhej spálne. Interiér bytu je zariadený v kvalitnom štandarde "Ballymore" s centrálnou klimatizáciou, spoločným vykurovaním centrálnou kotolňou a videovrátnikom. K bytu prislúcha parkovacie státie v rezidenčnej garáži s vlastnou kobkou za parkovacím boxom. Je k dispozícii ihneď, momentálne nie je obývaný a je pripravený pre nového náročného klienta. TOPPONUKA