Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 836 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslava Dučová
ducova@loftreal.sk
0915890971

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj krásny 3-izbový byt v PANORAMA CITY s výhľadom na hrad, garážové státie

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Landererova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.01.2022
Aktualizované
11.01.2022
Cena 470 000,00 €
Miroslava Dučová LOFT real s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3 - izbový byt s krásnym výhľadom na panorámu Bratislavy v luktratívnom projekte PANORAMA CITY v centre Bratislavy pri nákupnom komplexe EUROVEA

Rozloha bytu 89,39m2, loggia 6,92m2 a pivničná kobka

Nachádza sa na 12. poschodí z 33. Byt je orientovaný na tri svetové strany - juh, východ, západ. Je kompletne zariadený, drevené podlahy, kvalitné elektrospotrebiče, kuchynská linka a obývacia miestnosť vyrobená na mieru. Kúrenie radiátormi, v byte je predpríprava na klimatizáciu. Výborný pôdorys bytu, pošleme na vyžiadanie.

Cena bytu      470.000 €

garážové státie 35.000 €

V prípade otázok a obhliadky ma prosím kontaktujte

Mgr. Miroslava Dučová

0915 890 971

ducova@loftreal.sk