Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
316 260 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jela Béresová
beresova@loftreal.sk
0903 785 292

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 3-izbový byt PALISÁDY s krásnym výhľadom na Bratislavský hrad

  • Byty, Predaj, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 1
  • Byty, Predaj, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 0
  • Byty, Predaj, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Palisády
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
108 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.08.2020
Aktualizované
02.08.2020
Jela Béresová LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 785 292

Popis nehnutelnosti

PALISÁDY LUKRATÍVNA LOKALITA BRATISLAVY

Ponúkame na predaj výnimočný 3 – izbový byt o výmere 108 m2 + balkón na ul. Palisády, ktorý je situovaný v historickom bytovom dome, byt s GENIUS LOCI a krásnym výhľadom na Bratislavský hrad

Exkluzívny výhľad na panorámu mesta s Bratislavským hradom ponúka terasa o výmere 30 m2, ktorú využíva iba súčasný vlastník a je pridanou hodnotou, ktorá robí byt ešte zaujímavejším a atraktívnejším.

Byt s veľkým potenciálom ponúka príležitosť vytvoriť si bývanie snov, je v pôvodnom stave, pripravený na rekonštrukciu podľa predstáv, v ktorých si môžete zhmotniť vaše sny do nového a originálneho interiéru.

Nachádza sa na 4. poschodí/4, bez výťahu, má vlastné kúrenie, jednotlivé izby sú priestranné s možnosťou dennej a nočnej časti, ďalším zaujímavým prvkom je krásny výhľad z kúpeľne, romantika pri sviečkach s osvetleným hradom v pozadí môže byť príjemným relaxom. Byt je vhodný pre človeka s dušou, ktorý ocení všetky jeho prednosti alebo dynamického managera, ktorý hľadá exkluzívnu lokalitu s najlepšou adresou.

Historický bytový dom s ôsmimi bytovými jednotkami je situovaný v jednej z najlukratívnejších častí Starého Mesta, v pešej dostupnosti je historické centrum, Prezidentská záhrada, ale aj Horský park s možnosťami športových a oddychových aktivít. V lokalite majú sídla a rezidencie diplomatické zbory, ambasády ako aj zahraničné obchodné zastupiteľstvá.

Cena: 310.000 EUR

Kontakt: Jela Béresová tel: 0903 785 292

email: beresova@loftreal.sk