Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 762 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Martin Pevný
martin.pevny@butterfly-reality.sk
+421 904 482 547

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

P R E D A J nadčasový 3 izb byt pri Račianskom mýte

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Šancová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
123 m2
Celková plocha
123 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
16.06.2023
Aktualizované
25.09.2023
Cena 1,00 €
Mgr. Martin Pevný Butterfly-reality s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 904 482 547

Popis nehnutelnosti

Butterfly-reality ponúka v zastúpení klienta na predaj priestranný 3 izbový byt po vkusnej rekonštrukcii navrhnutej a realizovanej architektonickou kanceláriou NoizPo byte sa môžete prejsť aj tu:

https://bit.ly/sancovaBYT:


Šancová ulica


123 m2 + 3,4 m2 balkón + 3,4 m2 balkón + 2,6 m2 pivnica


rekonštrukcia: 2020


dispozičné riešenie: 2x spálňa, obývačka, predsieň, šatník, toaleta, kúpeľňa, 2x balkón a pivnica
BYTOVÝ DOM:


kolaudácia 1940


zateplený

výťahByt prešiel dispozičnou zmenou, pri ktorej bolo dbané na zachovanie pôvodných prvkov a detailov ako sú napríklad okná, dvere a podlahy. Okná boli ponechané pôvodné dvojité, ktoré boli reštaurované a sklá vymenené. Podobne sa pristupovalo aj k vonkajším dreveným žalúziam.

O všetkých detailoch a zmenách, ktoré bytu dodali súčasnú a nezameniteľnú podobu by sme mohli ešte veľa napísať. Odporúčame sa ísť určite pozrieť a presvedčiť sa o kvalite spracovania.CENA: v RKZaujala Vás naša ponuka alebo máte doplňujúce otázky? Neváhajte nás kontaktovať.Mgr. Martin Pevný

0904 482 547

martin.pevny@butterfly-reality.sk

www.butterfly-reality.sk© COPYRIGHT Butterfly-reality, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Butterfly-reality, s.r.o.