Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Miroslav Slávik maklér
Mgr. Miroslav Slávik
miroslav.slavik@lexxus.sk
+421 908 328 199

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | príjemný 3-izbový byt, Podjavorinskej, Staré mesto - BA I.

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Podjavorinskej
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Celková plocha
75 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
3
Pridané
12.12.2022
Aktualizované
14.03.2023
Mgr. Miroslav Slávik LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 908 328 199

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS a.s. exkluzívne ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt na Podjavorinskej ulici, Palisády, Staré mesto – BA I.

Príjemný 3-izbový byt s celkovou výmerou 75 m2 (podlahová plocha 70 m2 + 2 balkóny 5 m2) sa nachádza na 3. poschodí bez výťahu, v nadstavbe nízkopodlažného bytového domu z roku 2004, je orientovaný do Slubekovej záhrady a tichého vnútrobloku.
Byt je veľmi dobre dispozične riešený, je rozdelený na dennú a nočnú časť. Komfortnú dispozíciu tvorí vstupná chodba, obývacia izba s krbom, kuchyňa s výstupom na balkóny, spálňa, pracovňa, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta.

Parkovanie pre rezidentov Starého mesta (mestská karta) je v dostatočnom počte možné na ulici pred bytovým domom.

Lokalita: tichá a vyhľadávaná lokalita Starého mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou, obľúbené miesto diplomatických zastúpení a rezidencií v pešej blízkosti Prezidentského paláca, Bratislavského hradu a historického centra mesta s veľmi dobrou dostupnosťou do všetkých častí mesta a na diaľničný obchvat.

Cena nehnuteľnosti: 299.900,- €

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať.
TOPPONUKA