Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Radoslav Fiedor
fiedor@vasereality.sk
904978888

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Historický byt TALLEROVA

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Tallerova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
110 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
28.10.2022
Aktualizované
30.11.2022
Cena 525 000,00 €
Radoslav Fiedor VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária VAŠE REALITY ponúka na predaj historický 3 izbový byt v Starom Meste na ulici Tallerova.

Ide o historický byt s výbornou dispozíciou, lokalitou a vybavením. Nachádza sa na prízemí 4.poschodového bytového domu. V byte zachovaná historická a skvostná architektúra s vysokými stropmi, drevenou originálnou podlahou, veľkými dvojkrídlovými drevenými dverami s pôvodným osadením. Očarí Vás svojou zanechanou krásou a umením.

Steny - tehla

Kúrenie- elektrické + podlahové

DISPOZÍCIA
Byt pozostáva z troch veľkých izieb, samostatnej kuchyne s balkónom, vstupnej miestnosti, kúpeľne (vaňa, umývadlo, sprchovací kút), samostatné WC.

ORIENTÁCIA: 
Dve predné izby sú otočené na severozápad.
Kuchyňa a izba na juhovýchod.


BENEFITY:


- centrum Bratislavy priamo v historickom centre


- použité kvalitné materiály pri rekonštrukcii 


- na každom poschodí len 2 byty

- milí slušní susedia


- bytový dom bol kompletne zrekonštruovaný

- možnosť parkovania pred bytovým domom


LOKALITA:
Ide o samotné centrum Bratislavy, lukratívne bývanie, tichá časť Starého Mesta. V blízkosti hotely, kaviarne a reštaurácie, samotná ulica nemá žiadny podnik ani žiadny negatívny vplyv na pokojné bývanie.
Uvedená cena nehnuteľnosti zahŕňa kompletný právny servis, spolu s náležitými poplatkami. 

Zmluvy sú vypracované a podávané na kataster autorizovaným advokátom, ktorý vám zaručí najvyššiu možnú bezpečnosť pri prevode vašich vlastníckych práv k nehnuteľnosti.

Neváhajte ma prosím kontaktovať na nižšie uvedený kontakt. Rád Vám odpoviem na všetky Vaše otázky ohľadom tejto nehnuteľnosti.

Kontakt: Radoslav Fiedor - tel.: 0904 978 888, mail: fiedor@vasereality.sk