Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
264 456 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Pinka
jan.pinka@artegos.eu
0948462110

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Bezbariérový 3 izbový byt v novostavbe v tichej lokalite

  • Byty, Predaj, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 1
  • Byty, Predaj, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 0
  • Byty, Predaj, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Ľubinská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
88 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
14.06.2018
Aktualizované
14.06.2018
Ján Pinka Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Ľubinskej ulici v Starom meste v Bratislave.

Dispozícia a technické špecifikácie:

Dispozícia bytu o rozlohe 88 m2 pozostáva zo vstupnej chodby, 2 izieb, kuchynky, WC a miestnosti s umývadlom. Byt sa nachádza v 10 ročnej novostavbe, vstup je samostatný, bezbariérový, na prízemí, z bočnej strany bytového domu, priamo z terasy. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, okná sú plastové (5-komorové), v miestnostiach sú plávajúce podlahy, vo vstupnej chodbe, kuchynke, WC a v miestnosti s umývadlom je dlažba, znížené stropy s bodovým osvetlením. Byt je plne klimatizovaný, zabezpečený alarmom, kúrenie a ohrev vody zabezpečuje vlastný plynový kotol.  V byte je optický kábel Orange, Fiber TV.

LOKALITA a OKOLIE:

* byt sa nachádza v najlukratívnejšej časti Bratislavy, v Slávičom údolí na hradnom kopci

* je výborne dostupný mestskou hromadnou dopravou ako aj automobilom

* bezproblémové parkovanie

Cena nehnuteľnosti je 196.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 198.000,-Eur celkom.

Bližšie info a kontakt: Ján Pinka, jan.pinka@artegos.eu, tel.: 0948 462 110

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real?

- Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

- Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.

- V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma

- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne, list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Ján Pinka, jan.pinka@artegos.eu, tel.: 0948 462 110

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu