Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vojtech Bátora
batora@columba.sk
+421 911 149 921

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-izbový byt v pôvodnom stave v Starom Meste

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Vazovova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
96 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
16.12.2021
Aktualizované
16.12.2021
Cena 327 000,00 €
Vojtech Bátora COLUMBA Real Estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 149 921

Popis nehnutelnosti

V ponuke COLUMBA Central nájdete tento veľkometrážny 3-izbový byt s balkónom a terasou, ktorý sa nachádza na Vazovovej ulici v Starom Meste v Bratislave.

Popis a stav nehnuteľnosti: Byt je tehlový, v pôvodnom stave a situovaný na 6/7 poschodí v udržiavanom vchode s výťahom. Jeho úžitková plocha vrátane pivnice, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu je 96,51 m2. Balkón ma 2 m2 a terasa 4 m2. Predáva sa bez zariadenia, čo dáva novému majiteľovi možnosť, aby si ho zariadil podľa vlastných predstáv. Podlahy v byte sú drevené parkety, PVC a dlažba. Okná v celom byte sú plastové. Byt je orientovaný na juhovýchod a severovýchod.

Dispozícia: Predsieň, tri izby, kuchyňa, terasu, špajza, kúpeľňa, samostatné WC, balkón, terasa a veľká pivnica.

Lokalita: Nehnuteľnosť sa nachádza v centre hlavného mesta, takže v jeho okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť.

Cena: 327 000 €

Výhody:  Byt je v pôvodnom stave, takže ho je možné upraviť podľa vlastných predstáv.

Financovanie: Financovanie je možné aj cez hypotéku, ktorú vám pomôžeme radi a bezplatne vybaviť.

Pomáhajte: Kúpou tejto nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie zároveň pomôžete spoločnosti priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar postupne napĺňať ich hlavné motto ...aby každé dieťa malo rodinu.

V prípade záujmu o kúpu tejto nehnuteľnosti alebo len o ďalšie informácie, ktoré ste sa tu nedozvedeli kontaktujte: Vojtech Bátora, e-mail: batora@columba.sk, tel.: 0911 149 921.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie COLUMBA Central?

Neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti. Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpnych zmlúv, spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme poplatok za podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra, správny poplatok za výpis z listu vlastníctva a poplatok za overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista z Gepardu, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a dojedná výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás samozrejme bezplatné. Kompletný servis s prevodom nehnuteľnosti máte vyriešený pohodlne a hlavne bezpečne.