Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 280 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Edita Adrianová
adrianova@karinpartners.sk
0948 056 116

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom – Kaviareň v Starom meste – BA I.

  • Komerčné priestory, Prenájom, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 1
  • Komerčné priestory, Prenájom, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 2
  • Komerčné priestory, Prenájom, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 0
  • Komerčné priestory, Prenájom, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 1
  • Komerčné priestory, Prenájom, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 2
Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Obchodná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
265 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
26.10.2023
Aktualizované
20.11.2023
Cena 3 200,00 €/mes.
Edita Adrianová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 056 116

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám prenájom/odstúpenie kaviareň v Starom meste - BA I Zabehnutá, plne vybavená a zariadená kaviareň sa nachádza  v centre Bratislavy v pešej zóne  na Obchodnej ulici . V okolí je niekoľko veľkých hotelov a hostelov Priestor vhodný na – kaviareň, piváreň, hudobný / disko bar, rýchle občerstvenie, mliečny bar....... Rozloha  265m2 - obchodný priestor - kaviareň - 2x sklad - dámske/pánske toalety - malá kancelária - šatňa s toaletou Široký otvárateľný výklad do ulice Kapacita: 130 os Možná terasa 6 stolov – 24 os Kompletné zariadenie a vybavenie Možnosť prenájmu  klenbovej pivnice 100m2 Priestor je vykurovaný centrálne z plynovej kotolne – radiátory s meračmi Vetranie celého priestoru – vzduchotechnika Alarm VIS – voda, elektrika, plyn, kanalizácia 14 rokov plne v prevádzke Nebytová budova  Výška nájmu: 3 200-Eur/mesiac + 1 100,-Eur energie/mesiac + DPH 2 mesačná kaucia Odstúpenie  vybavenia a zariadenia dohodou Dlhodobý nájom Viac info, foto, pôdorys, obhliadky v RK Kontakt: Adrianová Telefón: 0948 056 116 adrianova@karinpartners.sk