Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 361 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENAJOM Krásny 4. izbový byt na Bazovej ul. v bytovom dome Gaudí

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Bazova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
177 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
14.10.2020
Aktualizované
14.10.2020
Cena 2 200,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

C8.a- Prenájom 4 izbového bytu v bytovom dome Gaudí na Bazovej ul. voľný od 1.09.2020

4 – izbový byt na Bazovej ul. 10/C8 v bytovom dome Gaudí. Výmera bytu 177 m2 + 97 m2 terasa + 6 m2 pivničná kobka. Byt má 3 kúpeľne, chladené stropy v obývacej izbe, kuchyni, kúpeľniach, WC, na chodbách je podlahové kúrenie, terasa s bazénom s protiprúdom, vlastná súkromná terasa nad 2bytom.. Súčasťou bytu je kuchynská linka. 

Cena nájom: 2 200 Eur/mes.
Cena energie: 360 Eur/mes. + DPH
Cena nájom parkovanie: 130 Eur/mK bytu je možné si prenajať parkovanie aj viacerých áut v garáži, ktorá sa nachádza v podzemnom podlaží bytového domu.

Klient neplatí províziu pre RK. Kontakt: Ing. Darina  Franková

                 + 421 903 300 466

                  frankova@expisreal.sk