Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Krásny prerobený 4-izbový byt

Petržalka, Furdekova Arrow

Veľký 4 izbový byt s dvomi loggiami vo Vajnoroch

Vajnory, Rybničná Arrow

4 izbový byt s dvomi loggiami

Vajnory, Rybničná Arrow

Veľký svetlý 4 izbový byt

Vajnory, Rybničná Arrow

4 izbový klimatizovaný byt

Chorvátsky Grob, Školská Arrow

Priestranný 4iz.byt na Moyzesovej

Pezinok, Moyzesova Arrow

4 izbový byt s parkovaním v Senci

Senec, . Arrow

Veľký 4 izbový BYT V SENCI S GARÁŽOU v blízkosti Billi.

Senec, obec Senec Arrow