Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

PRENÁJOM 4 izb bytu s výhľadom na hrad vhodné na kancelárie Staré Mesto EXPIS REAL

Staré Mesto, Mišíkova Arrow

Prenájom krásny 4i byt v centre mesta

Staré Mesto, Dunajská Arrow

Prenájom krásny 4i byt v centre mesta

Staré Mesto, Dunajská Arrow

Prenájom krásny 4i byt v centre mesta

Staré Mesto, Dunajská Arrow

Koronavírus Vás núti byť doma? Prenajmite si 4 izbový byt so záhradou, Bratislava Nové Mesto - Ormisova ulica - EXPISREAL

Nové Mesto, Ormisova Arrow

NOVINKA! 4i byt v Karlovej Vsi na na Púpavovej ul., 2/3p., 84m2 + veľká logia, voľný!

Karlova Ves, Púpavová Arrow

Pekný 4i byt na Bilíkovej ulici - videoobhliadka

Dúbravka, Bílikova Arrow