Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 237 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Branislav Galla maklér
Branislav Galla
branislav.galla@lexxus.sk
+421 917 641 901

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom Prestížny luxusný 4 izbový byt pešia zóna- Staré Mesto

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Panská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
110 m2
Celková plocha
110 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
20.09.2022
Aktualizované
20.09.2022
Cena 5 000,00 €/mes.
Branislav Galla LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 641 901

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS a.s., exkluzívne ponúka - luxusný 4 izbový byt v prestížnom prevedení z dielne renomovaného architektonického štúdia z Prahy v pešej zóne Starého Mesta na Panskej ulici. Tento unikátny byt sa nachádza v nádhernej historickej budove na treťom nadzemnom podlaží s výťahom a parkovaním pre jedno auto vo dvore. Interiér prešiel komplexnou prestavbou v tom najvyššom štandarde s použitím najkvalitnejších materiálov a technológií čím ponúka bývanie v metropole na svetovej úrovni aj pre toho najnáročnejšieho klienta. Zariadenie a prevedenie je premyslené do posledného detailu a má jedinečnú atmosféru domova aj napriek svojmu vznešenému vzhľadu použitím prírodných materiálov. Dispozícia bytu je vytvorená v rozumnom členení a je citlivo rozdelená na zóny pre najvyšší komfort a súkromie. Denná časť je tvorená vstupnou halou s prechodom do čiastočne oddelenej štýlovej kuchyne, hosťovskou toaletou a elegantnou obývacou izbou s krbom a jedálenským kútom. Nočnú časť bytu tvorí prechodová hala so vstavaným šatníkom, 3 spálne pričom jedna /master/ s walk-in šatníkom, dve samostatné kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom, práčovňa. Všetky spotrebiče zn. Miele sú najvyššej kategórie, byt nikdy nebol obývaný a je pripravený k okamžitému užívaniu. Cena prenájmu tejto nadštandardnej nehnuteľnosti je 5.000€ mesačne plus náklady na energie podľa reálnej spotreby nájomcu vrátane vonkajšieho parkovacieho státia. Preferovaný je dlhodobý nájomný vzťah. TOPPONUKA