Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 978 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Zuzana Fialová maklér
Bc. Zuzana Fialová
zuzana.fialova@lexxus.sk
+421 948 516 005

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ - 4-izbový byt s výhľadom na Dunaj, 2 x loggia, garáž,BA I

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Nábrežie arm. gen. Ľ. Svobodu
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
104 m2
Celková plocha
18 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
05.02.2021
Aktualizované
06.04.2021
Bc. Zuzana Fialová LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 948 516 005

Popis nehnutelnosti

Spol Lexxus ponúka na predaj 4-izbový byt o výmere 104,15 m2 v nízkom tehlovom dome, s 2 loggiami cez celý byt a výhľadom na Dunaj. K bytu patrí 2-garáž. Výborná lokalita pri nábreží Dunaja v BA I, záhrada okolo domu, výborné parkovanie.

Byt:
Byt je na 2.podlaží/3. Má 104,15 m2 úžitkovú plochu bytu a 18,28 m2 loggie.
K bytu prináleží aj 4 m2 pivnica a veľká garáž 36 m2 na prízemí z druhe strany domu, s automatickou bránou
Byt je vhodný na rekonštrukciu, momentálne je už voľný. Vznikol spojením 2 bytových jednotiek a teda je možné predeliť ho naspäť na 3-izbový + 1-izbový alebo dva 2-izbové byty. V byte boli v minulosti vymenené podlahy a nové plastové okná, zárubne a dvere, nové stúpačky, radiátory a zmenená dispozícia.

Dispozícia:
1. byt : vstupná chodba, kuchyňa, priechodná obývačka s výstupom na loggiu, spálňa, kúpeľňa, toaleta
2. byt: vstupná chodba, priechodná obývačka s výstupom na loggiu, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou, toaleta

Bytový dom a lokalita:
Nachádza sa v tehlovom bytovom dome na ideálnom 2.podlaží, nad bytom je ešte jedno poschodie. Bytový dom prešiel rekonštrukciou: zateplenie, nová fasáda, nová strecha, nové brány, stúpačky, elektrina a zvončeky. Za domom je záhrada a park, pred domom cesta a nábrežie Dunaja, neďaleko od PKO. Ide o vyhľadávanú a veľmi príjemnú lokalitu, kde sa nepredáva veľa bytov. Je vhodná aj na relax a šport (prechádzky, bicyklovanie, či beh po Dunajskej promenáde. Výborná dostupnosť autom, MHD alebo aj pešo do Starého mesta.

Cena: byt s pivnicou 299.000 EUR + veľká garáž 30.000 EUR. TOPPONUKA