Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marian Gergeľ maklér
Ing. Marian Gergeľ
marian.gergel@lexxus.sk
+421 917 633 001

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ – 4i apartmán so záhradou v projekte Hausberg, Staré mesto

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Bradlianska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
122 m2
Celková plocha
153 m2
Počet izieb
4
Pridané
10.12.2021
Aktualizované
25.05.2022
Cena 0,00 €
Ing. Marian Gergeľ LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 633 001

Popis nehnutelnosti

PREDAJ – výnimočný 4i apartmán s najväčšou záhradou v projekte Hausberg na Partizánskej ulici, Staré Mesto

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na predaj jedinečný 4-izbový apartmán v projekte Hausberg, priamo na úpätí hradného kopca, na Partizánskej ul. Hausberg bol navrhnutý jedným z najuznávanejších súčasných architektov - Ing. arch. Iľjom Skočekom ml. Ide doslovne o unikátnu nehnuteľnosť, ktorá nemá na trhu konkurenciu. A to nielen vilovou štvrťou, kde sa nachádza, ale hlavne veľkorysou plochou záhrady a terás o výmere viac ako 160 m2.

Neopakovateľné miesto, neopakovateľná príležitosť. Náš apartmán je vhodný pre viacčlennú rodinu. Rozlohou interiéru spolu s terasami a záhradou konkuruje možnostiam bývania v dome. Budúci majitelia si môžu každý deň užívať výhody bezstarostného bývania v centre mesta s mnohými ďalšími benefitmi ako napr. privátna sauna, vlastné fitness centrum, recepcia či správca / concierge.

Celková výmera apartmánu je 153,04 m2, z toho úžitková plocha je 122,74 m2. K apartmánu prislúchajú dve parkovacie státia, pivnica s rozlohou 3,26 m2, dve terasy s výmerami 15,15 m2 a 15,15 m2 a záhrada o výmere 132,48 m2.

Dokončenie výstavby: marec 2023

[red]POPIS[/red]
„Pri hľadaní architektonickej tváre Hausbergu sme sa pokúsili navrhnúť dom, ktorý akoby tu stál už dávno. Nie okázalý ani výrazný, ale solídny a striedmy. Taký, ktorého kvality potvrdí aj čas. Dom, ktorému pristane starnúť“, architekt projektu Ing. Arch. Iľja Skoček ml. A práve v takomto bytovom dome sa nachádza naša ponuka bývania.

Dispozícia apartmánu:
Byt je rozdelený na dennú a nočnú časť.
vstupná chodba (14,98 m2), hosťovské WC (1,73 m2), práčovňa (4,20 m2), samostatná priestorovo veľkorysá kúpeľňa (10,50 m2), hlavná spálňa (14,67 m2) so vstupom na terasu (15,15 m2), priestranná kúpeľňa prislúchajúca k spálni (7,12 m2), 2 nepriechodné izby (12,83 m2 a 12,91 m2) so vstupom na terasu (15,15 m2), obývacia izba (30,41 m2) so vstupom na terasu (15,15 m2), kuchyňa (9,93 m2), záhrada (132,48 m2).

Orientácia: apartmán je orientovaný na východ.

[red]ŠTANDARD[/red]
Vybrané materiály a technológie najvyššieho štandardu vidieť v každom detaile. Premyslená architektúra citlivo pracuje s veľkosťou projektu. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť, že na vašej novej adrese budete mať len pár desiatok susedov.
Konštrukčný systém:
Monolitický železobetónový stenový systém v kombinácii so železobetónovými stropnými doskami.

Okná:
Drevené, resp. hliníkové rámy s okennou výplňou a presklené steny z izolačného trojskla.

Chladenie:
Samotné chladenie je riešené chladenými stropmi, rozvodmi studenej vody umiestnenými v systémových doskách sadrokartónového podhľadu.

Dvere:
Vstupné: protipožiarne, bezpečnostná trieda 3

Podlahy:
Loggie/terasy: palubová podlaha z tropického dreva/veľkoformátová dlažba

Spoločné priestory:
Objekt je rozdelený do dvoch blokov. Každý blok má samostatný vstup na čítačku vstupných kariet/čipov. V rámci vstupnej chodby sa nachádzajú poštové schránky a výťahová lobby.
Spoločné chodby na poschodiach: na podlahách je nalepený zvukovoizolačný koberec alebo kamenná dlažba podľa návrhu interiérového architekta. Povrchová úprava stien je vyriešená omietkou a drevenými obkladmi.

Vybavenosť a služby:
Concierge / správca, fitness, wellness. Priestor je nadimenzovaný na separáciu odpadu.

Štandard bytu:
Byt sa predáva v stave holobyt.

Viac informácií získate u predajcu.

LOKALITA
Bývanie, o akom ste doteraz len snívali. Najlukratívnejšie adresy v Bratislave boli vždy najmä na kopcoch a inak to nie je ani v súčasnosti. Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza na Palisádach, konkrétne medzi Partizánskou a Bradlianskou ulicou. Vo štvrti, ktorá nikdy nevyjde z módy. Hausberg je nadčasová stavba, ktorá zachováva a vhodne dopĺňa estetický a zároveň kultúrno – historický rozmer lokality hradného kopca.
Lokalita, kde máte všetko poruke. To je isto výhoda, ktorú oceníte každý jeden deň. Či už si budete vychutnávať historické centrum v pešej vzdialenosti, dostupnosť divadiel a iných možností kultúrneho vyžitia, alebo množstvo reštaurácií a kaviarní na pracovné schôdzky alebo rodinné posedenia. Z Hausbergu je to len chvíľa dokonca aj do obľúbeného kúska lesa uprostred mesta – Horského parku.

PARKOVANIE
K bytu prislúchajú až dve vnútorné parkovacie státia v garáži.

CENA
Cena bytu v RK.

FINANCOVANIE
Ohľadom preverenia vašich možností na získanie hypotekárneho úveru neváhajte kontaktovať našich hypotekárnych špecialistov zo spoločnosti HYPOCENTRUM - imrich.kovacs@hypocentrum.sk, +421 904 756 615.
TOPPONUKA