Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marian Gergeľ maklér
Ing. Marian Gergeľ
marian.gergel@lexxus.sk
+421 917 633 001

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS - PREDAJ, 4i byt v ikonickom projekte Riverside - Eurovea II

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Pribinova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
146 m2
Celková plocha
146 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Počet izieb
4
Pridané
30.12.2021
Aktualizované
07.06.2022
Cena 1 250 000,00 €
Ing. Marian Gergeľ LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 633 001

Popis nehnutelnosti

Na predaj, unikátna štvorizbová rezidencia z nadhľadom na Dunaj a zeleň, v ikonickej stavbe Riverside – Eurovea II. Byt s teraskou v kvalitnom štandarde s celkovou výmerou viac ako 145m2 sa nachádza v novom centra mesta, ktorého hlavnou časťou je komplex Eurovea shopping.. Riverside je v plnom kontakte s promenádou avšak za veľkoformátovými oknami s trojskom, čo tvorí absolútnu harmóniu. Ikonická stavba je plynule prepojená, čím vzniká unikátne územie nábrežia Dunaja s bezkonkurenčným umiestnením a zároveň výborná investičná príležitosť. Doslova najlepšia adresa na Slovensku! Eurovea City svojou polohou, vybavenosťou a infraštruktúrou vytvára nový ťažiskový bod mesta. Stáva sa východiskovým miestom, či riešite biznis, vyberiete sa za kultúrou, alebo jednoducho hľadáte oddych a zábavu. Podzemne garáže dotvárajú komfort a k bytu je možné dokúpiť až tri parkovacie miesta a pivničnú kobku. S možnosťou odpočtu DPH!
Vid, ilustračné vizualizácie.. TOPPONUKA