Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 993 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľuboš  Michalík maklér
Ľuboš Michalík
lubos.michalik@domypreludi.sk
903374550

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

TWIN CITY - Obchodné priestory v modernej časti BA downtown

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Továrenská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
162 m2
Celková plocha
162 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
24.03.2023
Aktualizované
24.03.2023
Cena 5 238,00 €
Ľuboš Michalík Domy pre ľudí s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na odstúpenie (postúpenie nájmu) obchodný priestor v súčasnosti prevádzkovaný ako kaviareň v modernej Bratislavskej štvrti Twin city - oproti novej autobusovej stanici Nivy. Priestor ponúka široké možnosti využitia - pokračovanie v prevádzke súčasnej kaviarne, prerábka na nový typ, prípadne reštaurácia, značkový obchod, dizajnová predajňa nábytku. Okolo prevádzky je veľký pohyb osôb a je na neprehliadnuteľnom mieste. Súčasná kapacita prevádzky je viac ako 60 miest na sedenie vnútri + sedenie vonku

DISPOZÍCIA:
priestor je "L-kového tvaru, presvetlený veľkoformátovým presklenním, dispozične pozostáva z hlavnej "predajnej", obchodnej časti s barovým pultom + samostatné toalety pre zamestnancov, dámy, pánov + miestnosť na prípravu jedál. Do priestoru sa vieme dostať 2 vchodmi - cez administratívnu budovu ako aj vchodom priamo z hlavnej ulice.
Výmera: 162,34m2
Pôdorys zasielame na vyžiadanie

VYBAVENIE KAVIARNE:
Súčasťou kaviarne je kompletné profesionálne kaviarenské zariadenie: 2 pákový kávovar, 2x fresh mlynček na kávu, umývačka riadu, vitrína na koláče, výrobník ľadu, barová chladiaca podstava, chladnička na nápoje, konvektomat, stoly, stoličky, sedačky, kuchynka (príprava jedál) - kompletný zoznam na vyžiadanie
Priestor je kompletne klimatizovaný + vzduchotechnika.

PARKOVANIE
K nebytovému priestoru neprináležia parkovacie státia. Nakoľko sa priestor nachádza v blízkej dostupnosti OC NIVY je možné využiť bezplatné parkovanie počas pracovných dní 3 hodiny zadarmo, prípadne cez víkend 5hodín zadarmo.

ODSTÚPENIE, NÁJOMNÉ:
Mesačné nájomne: 5238€ + DPH + elektrina
Podmienky odstúpenia: dohodou

NAŠE SLUŽBY
Táto nehnuteľnosť je ponúkaná prostredníctvom spoločnosti Domy pre ľudí - v provízii sprostredkovateľa sú zahrnuté poplatky spojené s prevodom práv k hnuteľnému majetku, poplatky za overovanie podpisov predávajúcich na zmluvách, vypracovanie zmlúv o prevode hnuteľného majetku a kompletný realitný servis.