Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 160 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Liliana Čerteková
liliana@mgreal.sk
0907417900

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Reprezentatívne kancelárske priestory 176,43m2, Zochova ul., Staré Mesto

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Zochova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
176 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
28.02.2023
Aktualizované
09.05.2023
Cena 11,00 €/m2/mes.
Mgr. Liliana Čerteková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v Starom Meste v diplomatickej štvrti pod hradom - BUSINESS CENTRUM Zochova. Plocha: celková 176m2, z toho 6 miestností kancelárií 142,91m2 + podiel na spoločných priestoroch. Nachádza sa na 4. poschodí s výťahom. Vysoký komfort, rodinná atmosféra a individuálny prístup k nájomníkom.

Recepcia 24/7, zasadacie a školiace miestnosti na prenájom, stojany na bicykle, vonkajšie parkovacie státia na prenájom, zelená oddychová zóna, finess centrum. Vynikajúca občianska vybavenosť v okolí, MHD napojenie.

Cena od 11 €/m2/mes (pri 5r, cena 12 €/m2/mes pri 3r, 13 €/m2/mes pri 1r) + 4,10 €/m2/mes energie a služby.

Voľný okamžite, províziu RK neplatíte.