Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 824 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard  Neupauer maklér
Richard Neupauer
richard.neupauer@lexxus.sk
+421 911 434 014

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM – nebytový priestor v novostavbe bytového domu , Staré Mesto.

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Strážnická
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
72 m2
Celková plocha
72 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
31.03.2022
Aktualizované
21.05.2024
Cena 1 220,00 €
Richard Neupauer LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 434 014

Popis nehnutelnosti

Na prenájom nebytové priestory v novostavbe bytového domu na Strážnickej ulici v mestskej časti Staré Mesto. Nebytový priestor sa nachádza na prízemí s výkladovým oknom do vydláždenej terasy vo vnútrobloku. Jeho veľkosť je 72 m2. Je vhodný na prevádzku služieb, kozmetického salóna alebo ako kancelária.

[red]POPIS[/red]

Dispozícia: priestor je momentálne celý otvorený.

[red]VYBAVENIE:[/red]

Priestor je vybavený podlahovým kúrením, centrálnou klimatizáciou, vzduchotechnikou a alarmom. Štandard zahŕňa veľké výkladové okno vnútrobloku a prechodovej chodby, WC s umývadlom dláždená terasa vo vnútrobloku.

[red]PARKOVANIE:[/red]

K priestoru prislúcha jedno garážové státie v suteréne domu. V prípade záujmu je možné pridelit aj viac garážových státí.

[red]CENA: [/red]

1.220,- €/ mesiac + 200,- €/ mesiac prevádzkové náklady + 100,- €/ mesiac garážové státie + DPH TOPPONUKA