Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Liliana Čerteková
liliana@mgreal.sk
0907417900

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Obchodný priestor 91m2, výklad, Staré mesto

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Mikulášska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
91 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
31.05.2022
Aktualizované
31.05.2022
Cena 820,00 €/mes.
Mgr. Liliana Čerteková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor vhodný i pre administratívu. Plocha: úžitková 91m2. Nachádza sa na prízemí, vstup z ulice, 2 veľké výklady. Podlaha: plávajúca, okná: drevené. Vysoký strop - vybudovaná galéria so zázemím na poschodí (2x toaleta, kuchynka). Príručný sklad v priestore + ďaľší sklad v spoločných priestoroch v dome. Objektu kolaudovany 2007. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne (elektrické). Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom, bezpečnostný systém, kamerový systém na ulici, vlastné teplovodné kúrenie - radiátory.  Využitie: predajňa, služby, administratíva. Cena 820 €/mesiac + energie cca 220€/mesiac. Voľné okamžite.