Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 395 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Eduard Číž
ciz@vasereality.sk
0910 706 802

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom obchodný priestor 1.156 m2, Cintorínska ul. BA – Staré Mesto, výborná cena

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Cintorínska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
1180 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
08.11.2019
Aktualizované
18.10.2021
Cena 10,00 €/m2/mes.
Eduard Číž VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0910 706 802

Popis nehnutelnosti

177882 - Hľadáte dostatočne veľký priestor na otvorenie obchodu, s dostatočne veľkými skladovými priestormi, s technickými miestnosťami, vlastnými sociálnymi zariadenia, kanceláriami a to za viac ako len prijateľnú cenu v Starom Meste Tak potom máme pre Vás túto jedinečnú ponuku. ? A ak chcete začať podnikať hneď, tak priestory sú ihneď k dispozícii.

POPIS
Realitná kancelária Vaše Reality Vám ponúka na prenájom priestranný a veľmi svetlý obchodný priestor nachádzajúci sa na Cintorínskej ulici v Bratislave v mestskej časti Staré Mesto. V blízkosti objektu sa nachádza AS Nivy, VUB banka centrála, Nivy Tower, Nemocnica sv. Michala a Tesco Kamenné nám. Taktiež v blízkosti sa nachádzajú bytové domy, nachádza sa taktiež množstvo firiem, sídiel, prevádzok, historické pamiatky, čo zaručuje veľký pohyb obyvateľstva a aj turistov. Po otvorení AS Nivy sa počet ľudí ešte rapídne zvýši.

TECHNICKÝ POPIS
Priestor sa nachádza na prízemí budovy postavenej v roku 1872. Vchod je celý presklený, vchod do priestoru je z ulice 29. augusta. Vchod je na fotobunku. Z celej pozdĺžnej strany priestoru sú veľké okná z výhľadom do ulice, čo zaručuje nielen presvetlenie priestoru denným svetlom, ale aj možnosťou nahliadnutia záujemcov do vnútra priestoru. Zaujímavosťou priestoru sú klenbové stĺpy, ktoré dotvárajú jedinečný efekt pri vizuálnom kontakte.
Podlaha v celom priestore je rozdelená podľa využitia. V obchodnej časti je položená keramická dlažba. V zázemí (zadná časť priestoru) je podlaha z dlažby, betónu, alebo aj kachličiek.

DISPOZÍCIA
Cely priestor je dispozične rozdelený na obchodnú časť a zázemie.
Obchodnú časť tvorí vstup do predajne, menšia miestnosť, ktorá sa nachádza pri vstupe a samotný priestor obchodnej časti. Všetky tieto miestnosti sú presklené a majú výhľad do ulice.
Zázemie tvorí viacero miestností s veľkým potenciálom využitia. Sú tu oddelené WC ,sanita, šatne, vlastná kuchynka pre zamestnancov, mraziarenské boxy, sklady, kuchyňa, sprchy, technické miestnosti.

ROZLOHA
Celková rozloha priestoru je 1.180 m².
Rozdelenie je na obchodnú časť s rozlohou 843 m² + vstupná hala 29 m².
Zázemie tvorí priestor s rozlohou 284 m².
Rozmery samotného obchodného priestoru sú 45 m x 18 m.

INŽINIERSKE SIETE
V celom objekte je prívod elektrickej energie na 220 V a 380 V. Taktiež je tu zavedená mestská voda a kanalizácia.
Celý priestor má vlastné merače a aj meranie spotreby.
Pozdĺž priestoru sú na podlahe umiestnené elektrické zásuvky na 220 V.

VÝHODY PRIESTORU
Budova Starej Sladovne v bežnej reči Bratislavčanov známejšej ako „Mamut“ je veľmi známa
svojou architektúrou, ale aj polohou. Navyše sa nachádza v priamo v centre diania Bratislavy s množstvom turistov a návštevníkov Bratislavy, čo zaručuje pravidelný prísun nielen starších domácich, ale a aj nových návštevníkov.

HISTÓRIA
Nachádza sa v centre mesta v bývalej sladovni na rohu ulíc 29.augusta a Ferienčíkovej ulice. História budovy siaha do roku 1872, kedy ju postavili ako sladovňu pre najväčší pivovar v Bratislave Stein a ten sa zaradil medzi najväčšie pivovary v Hornom Uhorsku. Steinovci dokázali vyrobiť ročne asi 60 až 80-tisíc hektolitrov piva a to aj vďaka sladovni ktorú si postavili na Cintorínskej ulici v Bratislave.
Výroba piva po zoštátnení pivovaru v 1948 začala upadať. Budova sladovne začala pomaly chátrať. V rokoch 1976 až 1980 bola kompletne zrekonštruovaná a prestavaná na reštauráciu. 8.mája 1980 k 35-výročiu skončenia druhej svetovej vojny, bola uvedená do prevádzky. Stará Sladovňa bola skvost pivárni, najväčšia v Československu nielen veľkosťou ale aj kapacitou. Bolo v nej miesto pre 1200 ľudí na troch podlažiach / humnách / a ďalších 400 miest na letnej terase. Nachádzali sa tu 4 moderne zariadené veľkokapacitné kuchyne a obrovské množstvo personálu. Oficiálne sa volala Stará Sladovňa, no okamžite sa jej začalo hovoriť Mamut. Mnoho Bratislavčanov v tomto podniku strávilo mladosť a doteraz si pamätá na populárne hudobné štvrtkové noci.

Budova sa po 1990 roku začala využívať na obchodné účely / predajňa potravín, herňa, stávkové kancelárie, MAMUT PUB a na mieste letnej terasy sa postavilo trojpodlažné podzemné parkovisko.

Celý komplex prechádza postupne od roku 1992 prestavbou a modernizáciou tak, aby stále spĺňal súčasné požiadavky a bol stále na špičke nie len gastronomických, ale i zábavno - spoločenských služieb.

CENA
Cena mesačného nájmu je 10 € / m² + prevádzkové náklady 1 € / m² + DPH + energie podľa spotreby.
Celková cena je 12.716 € mesačne + DPH a energie podľa spotreby.


Kontakt: Eduard Číž Telefón: 0910 706 802 e-mail: ciz@vasereality.sk
Kontaktovať ma môžete aj cez víkendy a sviatky do 22:00 hodiny. Ak sa Vám nehnuteľnosť zapáčila a chceli by ste si dohodnúť obhliadku alebo máte otázky ohľadom nehnuteľnosti som tu pre Vás na tel. čísle 0910 706 802.

V cene právneho servisu je zahrnutý:
• kompletný právny servis spojený s ponukou, prenájmom nehnuteľnosti
• vypracovanie Nájomnej zmluvy
• vypracovanie odovzdávacieho a preberacieho protokolu
• zabezpečíme Vám maximálne pohodový priebeh prenájmu nehnuteľnosti

Kontakt: Eduard Číž Telefón: 0910 706 802 E-mail: ciz@vasereality.sk
Kontaktovať ma môžete aj cez víkendy a sviatky do 22:00 hodiny.

Rozmýšľate nad predajom / prenájmom svojej nehnuteľnosti, alebo hľadáte pre seba vhodnú nehnuteľnosť?
Zavolajte mi: 0910 706 802

Čo získate a prečo kupovať, alebo predávať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Vaše Reality?
• sme riadnym členom Realitnej únie Slovenskej republiky
• služby našej realitnej kancelárie využívajú klienti už od roku 2008
• máme osobný a individuálny prístup ku každému klientovi založený nielen na vysokej profesionálnej úrovni, ale aj na ľudskom prístupe. Spokojnosť klienta je u nás vždy na 1.mieste
• ponúkame bezplatný právny servis, vypracovanie kúpno-predajných zmlúv,
• vypracovanie návrhu na vklad
• vypracovanie zmlúv o budúcej kúpnej zmluve
• vypracovanie preberacieho a odovzdávacieho protokolu
• uhradíme taktiež všetky poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva, na vklad do katastra nehnuteľnosti
• máme vlastnú databázu klientov, ktorým aktívne hľadáme vhodnú nehnuteľnosť
• priame oslovenie klientov z internej databázy klientov realitnej kancelárie a zasielanie ponúk e-mailom
• taktiež Vám je bezplatne k dispozícii špecialista, ktorý pre Vás pohodlne zariadi Váš HÚ a vo väčšine prípadov dokáže dojednať výhodnejšie podmienky, ako keď si ju klient vybavuje sám
• zabezpečíme vypracovanie znaleckých posudkov
• zabezpečíme pre Vás kompletný servis s maximálnou bezpečnosťou
• prevedieme klienta krok po kroku kompletným predajom, alebo kúpou nehnuteľnosti

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk
Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať: Eduard Číž, e-mail: ciz@vasereality.sk , telefón: 0910 706 802

Fotografie: Eduard Číž
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Vaše Reality s.r.o