Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 559 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Katarína Pírová
pirova@karinpartners.sk
0948 922 599

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PRENÁJOM MODERNÉ KANCELÁRIE 283 M2 V STAROM MESTE

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Železničiarska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
283 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
26.04.2022
Aktualizované
26.04.2022
Cena 7,00 €/m2/mes.
Ing.Katarína Pírová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 922 599

Popis nehnutelnosti

BEZ PROVÍZIE - COMMISSION FREE !

Ponúkame na prenájom moderné kancelárie s plochou 283,28 (269, 08 m2 + sociálne zariadenia ) nachádzajúce sa v Starom meste na Železničiarskej ulici na prízemí. Priestor pozostáva zo vstupného vestibulu,

3 väčších open space kancelárií, serverovne, toaliet (3 x dámske, 1 x pánske). Napojené na všetky inž. siete, možnosť inštalácie kuchynskej linky a umývadla.

Zmluva minimálne na 2 roky, možné zníženie nájmu pri viac ako 5-ročnom prenájme.

Cena nájmu 7 Euro/m2 + DPH plus energie.

Možnosť vybaviť parkovacie miesta k priestoru od mesta.Voľné IHNEĎ..Ak máte špeciálne požiadavky, kontaktujte nás a poraďte sa s nami - vieme prerokovať možnosti.

We offer you modern offices to rent with the area of 283,28 m2 in Bratislava Old City at Železničiarska street on the 1st floor . The space consists of the hallway, 3 bigger open space offices,

server room, toilets (3 x ladies/ 1 x gentlemen). It is possible to install a kitchen unit.

Price 7 Euro/m2 plus VAT + utilities (excluding internet).

The possibility to park a car on the street (parking card). Should you have any special requirements, please call us and let us know - it will be negotiated.Viac informácií a kontakt na obhliadku: Ing.Katarína Pírová, 0948 922 599, pirova@karinpartners.sk.