Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 778 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.  Miriam Horňáková maklér
Mgr. Miriam Horňáková
miriam.hornakova@lexxus.sk
+421 907 642 522

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | ORIGINÁLNY PRIESTOR NA DUNAJI - STARÉ MESTO

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Dunajské nábrežie
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Celková plocha
24 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
11.07.2022
Aktualizované
30.03.2023
Cena 464,06 €
Mgr. Miriam Horňáková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 907 642 522

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS, a.s. ponúka na prenájom priestor na pontóne lode Twin City Liner, ktorá kotví v srdci Bratislavy na Dunajskom nábreží v absolútnom centre mesta. Priestor s výnimočným výhľadom je vhodný na prevádzku obchodu alebo kancelárie.

POPIS:
celková výmera priestoru je 24,17 m2, je klimatizovaný a všetky okná sú orientované na Dunaj, Prístup do priestoru i samotný priestor je bezbariérový.
Pontón ponúka množstvo rôznych akcií a koncertov, bar, reštauráciu a príjemné posedenie.
Výborné miesto, či "lokál"na podnikanie, ktoré kotví v srdci Bratislavy .

Cena nájmu: 16€/m2/mesiac +DPH + elektrina, voda, internet, klimatizácia, náklady na upratovanie a rozloha spoločných priestorov 100€/mesiac.

TOPPONUKA

TOPPONUKA