Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Anna Capková maklér
RNDr. Anna Capková
anna@axisreal.sk
0948 700 109

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: Obchodné priestory, BA I. Staré Mesto, Župné námestie

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Župné námestie
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
150 m2
Celková plocha
150 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
06.06.2022
Aktualizované
08.06.2022
Cena 1 200,00 €/mes.
RNDr. Anna Capková Axis Real
Kontaktovať makléra 0948 700 109

Popis nehnutelnosti

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom OBCHODNÉ PRIESTORY nachádzajúce sa na -1. a -2. poschodí v historickom 3 poschodovom tehlovom dome s VÝŤAHOM na ulici Župné námestie v lokalite Bratislava I. Staré Mesto. Priestory majú celkovú rozlohu cca 150 m2, okná sú orientované do Michalskej priekopy.

STAV PRIESTORU:
Priestory sú aktuálne vymaľované bledohnedou farbou s novými oknami na -1. poschodí, na podlahe je dlažba, majú vlastné sociálne zariadenie (novo zrekonštruované) a SAMOSTATNÉ MERAČE ENERGIÍ, nové vstupné dvere do priestoru, nové hliníkové vchodové dvere do budovy. Možnosť prístupu 7 dní v týždni, 24 hod. denne. Priestory sa ponúkajú NEZARIADENÉ, vhodné sú na prevádzku čajovne (momentálne sa čajovňa v priestoroch nachádza), kozmetického salónu, tanečného klubu, potravín, rýchleho občerstvenia.

PLATBY:
Pre platcu DPH: nájomné 1200,- eur + DPH + energie

Pre neplatcu DPH: nájomné 1200,- eur + energie

Depozit vo výške mesačného nájomného (depozit bude vrátený pri ukončení nájmu). PROVÍZIU pre realitnú kanceláriu NEPLATÍTE.

LOKALITA:
Historická budova sa nachádza v pešej zóne vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti Bratislava I. Staré Mesto. V absolútnom CENTRE MESTA blízko Michalskej brány a Bratislavského hradu. V časti s kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou.

/ OBCHODNÉ PRIESTORY / PRENÁJOM / BRATISLAVA I. STARÉ MESTO / ŽUPNÉ NÁMESTIE /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.