Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
319 036 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Michal Janči, RSc.
michal.janci@deltaproperty.sk
0910777796

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Historická administratívna budova, Staré mesto

  • Komerčné priestory, Predaj, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 1
  • Komerčné priestory, Predaj, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 2
  • Komerčné priestory, Predaj, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 0
  • Komerčné priestory, Predaj, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 1
  • Komerčné priestory, Predaj, Bratislava I, Staré Mesto | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Tolstého
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
1388 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
08.09.2020
Aktualizované
19.09.2020
Mgr. Michal Janči, RSc. Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám ponúka na predaj historickú administratívnu budovu na ulici Tolstého v meste Bratislava, m.č. Staré Mesto

BUDOVA: Má 5 podlaží s vysokými stropmi. Úžitková plocha je 1388,52 m2 z čoho je plocha kancelárii 867 m2. Budova bola postavená v roku 1900, rekonštrukciou v roku 1995.

ŠTANDARD: klimatizácia, výťah, zabezpečovací systém, štrukturovaná kabeláž, vlastná serverovňa, recepcia, kuchynka a sociálne zariadenia na každom podlaží.

INVESTÍCIA: Budova je aktuálne na 90% obsadená nájomcami, preto je vhodná aj ako investícia.

LOKALITA: Budova sa nachádza v rezidenčnej pamiatkovej zóne v centre Starého mesta s výbornou dostupnosťou na dialničný obchvat.

Cena: 2 500 000 € bez DPH

Realitný maklér: Mgr. Michal Janči, RSc.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.