Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 326 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľuboš  Michalík maklér
Ľuboš Michalík
lubos.michalik@domypreludi.sk
903374550

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BA-STARÉ MESTO - Obchodný priestor pri električkovej zástavke

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Špitálska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
135 m2
Celková plocha
135 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
22.01.2021
Aktualizované
12.04.2021
Ľuboš Michalík Domy pre ľudí s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 podlažný rohový nebytový, obchodný priestor v TOP lokalite v Bratislave - Staré mesto. Priestor sa nachádza na rohu Špitálskej a Dobrovského ulice - výborná viditeľnosť priamo z hlavnej cesty. Nespornou výhodou tohto obchodného priestoru je jeho poloha - priamo pri električkovej zástavke.

VYUŽITIE:
Priestor je v súčasnosti používaný ako hodinárstvo s históriou - prevádzkované od roku 1946. Možnosti využitia priestoru sú široké - menšie potraviny, eshop, predajňa rôzneho druhu tovaru, služby - notárska kancelária, cestovná kancelária a pod. Nakoľko má priestor 2 samostatné vstupy je možné urobiť dve nezávislé prevádzky.

DISPOZÍCIA:
Priestor pozostáva z 2 nadzemných a 1 podzemného podlažia.
Prízemná časť nebytového priestoru - vstup do tejto časti je priamo na úrovni chodníka z frekventovanej Špitálskej ul. Táto časť je využívaná ako hodinárstvo - pozostáva z jednej miestnosti + oddelený priestor v zadnej časti využívaný na úpravu hodiniek. V zadnej časti je schodisko vedúce do 1. nadzemného podlažia
1. nadzemné podlažie - pozostáva z jednej miestnosti s oknami smerom do Špitálskej ulice a čiastočne do Dobrovského ulice. V tejto časti sa nachádza aj malá kuchynka a zázemie (WC).
Suterén - táto časť priestoru má samostatný vchod z Dobrovského ulice. V prípade záujmu je možné tento priestor ľahko prepojiť s priestorom na Špitálskej ul. Priestor pozostáva z 1 veľkej miestnosti s odvetraním cez malé otvory + zázemie - WC. Z tohto priestoru je aj prístup do pivnice, ktorú tento priestor užíva. Tento nebytový priestor je veľmi vhodný ako vinotéka, alebo ako skladový priestor.
Priestor má vlastné vykurovanie - vlastný plynový kotol s malými prevádzkovými nákladmi.
Celková výmera nebytového priestoru je 130m2 + schodiská[pdf]

PARKOVANIE:
Parkovanie je možné na parkovacích miestach BPS v blízkosti nebytového priestoru

NAŠE SLUŽBY
Táto nehnuteľnosť je ponúkaná prostredníctvom spoločnosti Domy pre ľudí - v provízii sprostredkovateľa sú zhrnuté poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti - základný poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľnosti vo výške 66€, poplatky za overovane podpisov predávajúcich na zmluvách, vypracovanie zmlúv a autorizácia zmlúv advokátom, poistenie pre prípad spôsobenej škody do výšky 1,5mil€, hypotekárne poradenstvo a kompletný realitný servis.