Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 346 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Filip Vráblik
filip.vrablik@deltaproperty.sk
+421917300888

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Nebytový priestor v centre Bratislavy na prenájom - ZNOVA AKTUÁLNE

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Dunajská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
34 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
28.08.2020
Aktualizované
14.09.2020
Cena 400,00 €/mes.
Filip Vráblik Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421917300888

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám ponúka na prenájom nebytový priestor o výmere 36 m2, ktorý sa nachádza v suteréne budovy na ulici Dunajská - Staré Mesto - Bratislava. Priestor je vhodný ako sklad, aj ako verejný predajný sklad.

PRIESTOR:  Priestor je vhodný na komerčné využitie, sklad, aj ako verejný predajný sklad.

Možnosť prenájmu parkovacieho státia na vnutroblokovom prakovisku s elektrickou bránou. Cena státia je 400 €/mesiac + DPH.

Cena: 400,-Eur/mesiac, energie 90,-Eur/mesiac.
DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. K cene bude pripočítaná provízia realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.