Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 990 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ľuboš Sigl maklér
Ing. Ľuboš Sigl
lubos@axisreal.sk
0903 760 885

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Zariadený 1-izbový byt, BA I. Staré Mesto, Dunajská ulica

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Dunajská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
33 m2
Celková plocha
33 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
25.03.2020
Aktualizované
26.03.2020
Cena 450,00 €/mes.
Ing. Ľuboš Sigl Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 760 885

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom ZREKONŠTRUOVANÝ a KOMPLETNE ZARIADENÝ 1-izbový byt s BALKÓNOM nachádzajúci sa v lokalite Bratislava I. Staré Mesto na ulici Dunajská. Byt má celkovú podlahovú plochu 33 m2 a nachádza sa na 1. poschodí v 6 poschodovom dome s VÝŤAHOM. Balkón je otočený do zeleného dvora. Bytový dom je po celkovej rekonštrukcii.

STAV BYTU:
Byt je po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII. Byt sa ponúka sa na prenájom s KOMPLETNE ZARIADENOU kuchyňou, spotrebičmi aj NÁBYTKOM a DOPLNKAMI (žehlička, pračka, vysávač, mikrovlnka, WiFi aj LAN internet, závesy, posteľné prádlo atď.).
Byt je voľným IHNEĎ. Je vhodný pre jednotlivca alebo pre pár. Bez zvierat a nefajčiari.

PLATBY:
Energie 90,- EUR/mesiac. V cene nájmu je KÁBLOVÁ TELEVÍZIA a INTERNET. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné vo výške jednomesačného nájmu 540,- EUR, depozit vo výške 540,- EUR (depozit bude vrátený pri ukončení nájmu) a provízia pre realitnú kanceláriu vo výške 200,- EUR.

LOKALITA:
Byt sa nachádza v CENTRE Bratislavy. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, obchody, parky, zastávky MHD.

/ 1-IZBOVÝ BYT / PRENÁJOM / BRATISLAVA I. STARÉ MESTO / DUNAJSKÁ ULICA / ZARIADENÝ / BALKÓN /