Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 559 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Lenka Krištofová maklér
Mgr. Lenka Krištofová
lkristofova@gmail.com
+421911786777

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Príjemná garsónka na prenájom v BA1 - Koreničova ul.

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Koreničova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
30 m2
Celková plocha
30 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
1
Pridané
29.06.2020
Aktualizované
07.07.2020
Cena 500,00 €
Mgr. Lenka Krištofová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421911786777

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE dáme do prenájmu štúdio/garsónku v BA1.

Garsónka sa nachádza v zrekonštruovanom funkcionalistickom dome, v príjemnom prostredí - na Koreničovej ulici na Palisádoch, odkiaľ je to na skok k všetkým infraštruktúram (obchody a MHD 3 min. peši od bytu), a tiež do historického centra BA.

Tento bytík a jeho komfort a lokalitu ocenia najmä umelecky naladené duše, mladší ľudia. Je vhodný aj pre pár alebo napr. pre študenta/študentku medicíny - len 4 zastávky od fakulty medicíny.

DISPOZÍCIA
Byt pozostáva z hlavnej obytnej miestnosti a samostatnej kúpeľne a WC. V hlavnej miestnosti, ktorá je vizuálne členená na rôzne úžitkové časti, sú vysoké stropy (3m) a je tu urobená galéria na spanie. 30m2 rozlohy je teda využitých naozaj efektívne. Garsónka je presvetlená, slnečná a tichá, s pekným výhľadom. K bytu prináleží pivnica, kde je možné si odložiť napríklad bicykel.

ZARIADENIE
Garsónka je zariadená poschodovou posteľou (rebrík sa dá použiť ku skrini aj ku knižnici). Pod vyvýšenou posteľou je z jednej strany pracovná plocha so šuplíkmi (bodové osvetlenie z postele), z druhej strany kuchynský kút (posuvné dvere na ušetrenie miesta). V chodbe sa nachádza skrinka a knižnica - vyrobené na mieru až po strop.
V kúpeľni je sprchovací kút, WC, umývadlo a vstavané poličky. Byt sa prenajíma momentálne bez spotrebičov, zo spotrebičov sa tu nachádza len plynová dvojplatnička, mikrovlnná rúra s grilom, crispom a horkovzdušnou trúbou. Bude dozariadený podľa dohody - chladnička, pračka, alebo napr. gauč, riad.

LOKALITA A SLUŽBY
Obchod (Tesco expres), príjemné kaviarničky a viaceré kantýny a reštaurácie sa nachádzajú doslova len 3 minútky od domu. Takisto MHD so spojením na centum a univerzity - len 3 zastávky od úplného centra BA a 4 zastávky od Fakulty medicíny.

CENA
Cena nájmu je 500 eur. Pri podpise zmluvy sa platí 1 mesačné nájomné a depozit vo výške 1 mesačného nájomného. Provízia pre RK je vo výške 1 nájomného. Províziu je možné zaplatiť na 2 časti.
[pdf]