Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Liliana Čerteková
liliana@mgreal.sk
0907417900

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM: 1i byt so spacím kútom a garážou, Stein, Staré Mesto

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Blumentalska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
41 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
03.08.2022
Aktualizované
12.08.2022
Cena 600,00 €/mes.
Mgr. Liliana Čerteková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt v rezidencii Stein, Bratislava-Staré Mesto. Plocha: úžitková 41m2, balkón. Spací kút s postelou 140cm, oddelené od obyvacej časti posuvnymi dverami. Kúpelna spojená s toaletou, práčka. Stav objektu: novostavba. Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, zastávka autobusu, vyborne pbčianske vybavenie priamo v objekte. Cena 600 €/mesiac + energie 190 €/mesiac. V cene nájmu je zahrnuté garážové státie.