Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
258 317 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Darina Franková
frankova@expisreal.sk
0903 300 466

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 1 izbového bytu Bratislava, Staré mesto

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Zámocká
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
54 m2
Počet izieb
1
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
16.04.2018
Cena 550,00 €/mes.
Ing. Darina Franková Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 300 466

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na dlhodobý prenájom v Bratislave, moderne zariadený 1 izbový byt s balkónom v novom a zateplenom dome s výťahom na Zámockej ulici, v mestskej časti Staré Mesto.

Byt o rozlohe 54 m2 sa nachádza na 2 poschodí z 3 poschodí, byt je zrekonštruovaný, svetlý, slnečný, orientovaný V, má bezpečnostné dvere, v byte je laminátová podlaha, byt má francúzske okno a balkón s rozlohou 5 m2 . Z haly je vstup do obývačky aj do kuchyne. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou, ktorá je vyhotovená na mieru so spotrebičmi – chladnička, elektrický šporák, digestor, mikrovlnka. Priestranná obytná miestnosť s veľkým oknom a balkónom (5m2) je rozdelená na obytnú časť a priestor na spanie. Obytná časť pozostáva z rohovej sedacej súpravy, konferenčného stolíka, skrinky pod TV, LED televízora, policového regálu, jedálenského stolíka so stoličkami, veľkej stavanej skrine na mieru-roldoru a knižnice, ktorá oddeľuje miestnosť na spaciu časť. V kúpeľni je pračka, kúpeľňa je s vaňou a s WC. Nábytok aj vybavenie bytu je nové a veľmi účelné ku komfortnému užívaniu daného bytu. Byt je vybavený klímou.

Výborná lokalita v centre mesta, priamo nad hradom, možnosť širokého využitia reštauračných zariadení ako aj dostupná občianska vybavenosť, obchody a možnosť kultúrneho vyžitia.

Cena: 550,- € vrátane energií

Voľný ihneď, vhodný pre 1 osobu, resp. pár.

Kontakt: Ing. Darina Franková (Ing. Juraj Švasta)

Tel. 0903 300 466