Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 457 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Viera  Pappová maklér
Viera Pappová
viera.pappova@lexxus.sk
+421 911 694 990

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM - 1 izb. byt Suché Mýto, centrum Bratislavy

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Veterná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
33 m2
Celková plocha
33 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
04.03.2021
Aktualizované
14.04.2021
Cena 500,00 €/mes.
Viera Pappová LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 694 990

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na prenájom 1 izb. byt na Suchom Mýte v Starom Meste. Byt sa nachádza na 1/5 poschodí s výťahom. Celková výmera bytu je 33,95 m2.

POPIS

Dispozícia bytu: obývací priestor prepojený s kuchynským kútom, kúpeľňa s vaňou. Orientácia bytu: byt je orientovaný na JZ.

VYBAVENIE

Byt je čiastočne zariadený: kuchynská linka, indukčná platňa, elektrická rúra, umývačka riadu, chladnička, aut. práčka, stôl, skriňa, stolička, zostava skriniek, lôžko na spanie, dvojpohovka.

LOKALITA

Bytový dom sa nachádza blízo Prezidentského paláca, konkrétne na Veternej ulici. Dobrá dostupnosť do všetkých mestských častí vďaka dopravnému uzlu MHD (trolejbusy, autobusy, električky). Pre aktívny oddych možnosť prechádzky v záhrade Prezidentského paláca. Na skok ku kultúrnym pamiatkam Galéria HMB, Múzeum obchodu, Stará radnica - Mestské múzeum, Prírodovedecké múzeum. V pešej dostupnosti Michalská brána, Hviezdoslavovo nám., Hlavné nám., promenáda na Vajanského nábreží.

CENA

Cena nájmu vrátane energií: 500,-EUR (420,-EUR nájom + 80,-EUR zálohové platby za energie/mesačne). TV signál a Internet nie je v cene. Kaucia vo výške 500,-EUR

Byt je ihneď k dispozícii.

TOPPONUKA