Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 975 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Veronika Juríková
veronika.jurikova@lexxus.sk
+421 918 965 881

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS - PRENÁJOM, útulný 1,5 izbový byt pri Horskom parku, BA I.

Typ
Prenájom
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Krivá
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
35 m2
Celková plocha
35 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
1
Pridané
04.06.2020
Aktualizované
13.04.2021
Cena 400,00 €/mes.
Veronika Juríková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 918 965 881

Popis nehnutelnosti

NA PRENÁJOM ÚTULNÝ 1,5 IZBOVÝ BYT SITUOVANÝ VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE PRI HORSKOM PARKU, BA I.

Rozloha: 35 m2

Charakteristika:
Jedná sa o útulný 1,5 izbový byt situovaný v suteréne bytového domu, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Horského parku s veľmi dobrou a rýchlou dostupnosťou do centra mesta. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. .Súčasťou bytu je oddelená spacia časť takzvaná pol-izba.
Byt sa prenajíma kompletne zariadený, disponuje kúpeľňou s vaňou a toaletou.

Lokalita:
Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s dobrou a rýchlou dostupnosťou do centra mesta. Nachádza sa v blízkosti Horského parku, ktorý sa považuje za výnimočné miesto v Bratislave. Park sa nachádza v centre mesta, ale aj napriek tomu ponúka nedotknutú prírodu, čerstvý vzduch aj miesta na oddych či rekreáciu. Ak sa rozhodnete navštíviť Horský park, budete sa cítiť ako v ďalekom lese.

CENA PRENÁJMU: 400 EUR s energiami TOPPONUKA